Serpme Ağ 4 Kg

Serpme Ağ 4 Kg

Serpme ağ 4 kg, en küçük ağırlığa sahip olan serpme çeşididir. Ağırlığının az olmasından dolayı hobi amaçlı kullanım da sağlamaktadır.

Serpme Fiyatları

4 kg serpme ağın kullanımı ve taşıması ise kolaydır. Bu ağlar diğer balık ağları gibi balık tutma konusunda aynı etkiyi gösterir. Bu nedenle birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen bir avlanma ağıdır.

4 kg serpme balık ağı göl, nehir ve baraj gibi su alanlarında kullanılır. Suya atıldığında paraşüt gibi açılarak balıkları çevreleyen bu ağ, daha fazla balık tutulmasına yardımcı olur. Serpme ağ sudan çıkarıldıktan sonra ise çürümemesi için asılarak kurutulmaktadır. Katlanabilme özelliği sayesinde de bireylerin ağı kolaylıkla taşımasına olanak sağlar.

Serpme Ağ 5 Kg Özellikleri

Serpme ağ 4 kg, oldukça sağlam ve dayanıklı özelliklere sahip olması nedeniyle günümüzde bireyler ve balıkçılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bireyler ve balıkçılar tarafından tercih edilen bu ağ, balık tutma konusunda da yüksek verim sağlar. Ağırlığının az olmasından dolayı da su akışı daha sakin olan baraj gibi alanlarda kullanılır.

4 kg serpme ağ, çözülme yapmayan 1.kalite makine örgüsünden üretilir. Bu ağların açılımları geniş ve balık hazneleri derindir. Ağın yapısında kullanılan ip ise 9 numara naylondan üretilmektedir. 4 kg serpme ağların göz açıklıkları 22-32 mm arasında değişir. Göz açıklığının sık olması ise balıkların kaçmasını engeller. Ayrıca serpme ağ fiyatları açısından da en uygun serpme balık ağı çeşididir.

Serpme Ağ 6 Kg Fiyatları

Serpme ağ 4 kg fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir. Bu farklılıklar ise ağları kendi aralarında özel ve özgün kılar. 4 kg serpme ağlar ağırlıklarının az olmasından dolayı su akışı daha sakin olan nehir gibi alanlarda kullanılır. Bu nedenle 4 kg serpme ağı almadan önce bireylerin serpme fiyatları ve serpmelerin kullanım alanları hakkında araştırma yapması gerekir.

Uygun fiyatlara bulunabilen bu 4 kg serpme ağı, herhangi bir sorun yaşanmadan uzun süre kullanılabilmektedir. Kolay taşınması ve birçok avantajı bünyesinde barındırması gibi durumlar balık tutma işleminin daha zevkli bir hale gelmesini sağlar. Bu nedenle de 4 kg serpme ağ, balık tutmaya yeni başlayan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Serpme Ağ 4 Kg

Serpme Ağ 4 Kg

12.01.2022
406