Zincirli Serpme Ağ

117
Zincirli Serpme Ağ

Zincirli Serpme Ağ

Zincirli serpme ağ genellikle misina ipten imal edilmiş ürünlerdir.

Tamamı misina olan ve serpme ağ modelleri arasında en sık kullanılan balık avlama araçlarıdır. Rahat bir kullanıma sahip olduğu için birçok serpme ip ile rekabet halindedir. Bu nedenle rağbet görün serpme modelleri arasında yerini alır.

Serpme ağ seçenekleri arasında yerini alan zincirli ağlar, genellikle 6 kg ve 0.33 misina kalınlığında tercih edilir. Bu ölçüler en ideal standartlar arasında yerini alır. Göz büyüklükleri ise 22 mm olarak tasarlanmıştır. Ürünlerin teknik özelliklerine göre atma kol ipi serpmelerin yapıları da birbirinden farklıdır. Standart serpme ölçüler üstteki bilgilere göre alınabilir.

Zincirli Serpme Ağ Çeşitleri

Zincirli serpme ağ çeşitleri, birden çok modele ayrılmaktadır. Modeller arasında en sık tercih edilenleri; çemberli, zincirli ip serpme, el örmesi, komple misina serpme, Amerikan misina serpme ve ip serpme olarak sıralanabilir. Zincirli modellerden tercih edecek balık avcıları, kullanım kolaylığını da fark edeceklerdir.

Serpme balık ağı modelleri arasındaki zincirli ürünler, serpme kilosu olarak birbiri içinde değişkenlik gösterir. Genellikle tamamı misinadan imal edilse de kilogram fiyatları kullanım alanlarına göre değişir. Göz büyüklüğü özellikleri de her ürün için aynı değildir. Bu nedenle avın yapılacağı suyun özelliği ve balık türüne uygun olarak zincirli modellerden tercih edilebilir.

Zincirli Serpme Ağ Fiyatları

Zincirli serpme ağ fiyat aralıkları birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Öncelikle ürünlerin kilogram oranları, iplerin kalınlığı, inceliği ve kalitesi gibi konular fiyat aralıklarında belirleyici etkenler arasındadır. Zincirli serpmeler, el örgüsü ya da makine örgüsü olarak da satın alınabilmektedir.

Serpme fiyatları uygun aralıklarda satışa sunulsa da bazı teknik özellikler kapsamında oranlar değişiklik gösterir. Genellikle her bütçeye uyumlu olarak bu ağlar satın alınabilir. Ancak yine de bütçeye en uygun ürün satın alınmak isteniyorsa, serpme ağ fiyatları zincirli modellerin karşılaştırılarak satın alınması önemli bir konudur. Böylece daha verimli bir alışveriş yapılarak, ihtiyaca uygun ağ modelleri tercih edilebilir. Yani zincirli modeller de yine diğer ağlar gibi fiyat karşılaştırması yapılarak alınmalıdır.

Zincirli Serpme Ağ

Zincirli Serpme Ağ

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.