Serpme İpi Fiyatları

Serpme İpi Fiyatları

Serpme ipi fiyatları ipin türüne, özelliğine, kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösterir.

İplerin dere, ırmak, nehir, göl, deniz gibi alanlarda kullanımları da üretim modellerinin değişmesine sebep olur. Fiyat aralıkları oldukça uygun olan iplerin, yine de ip özelliğine göre artış gösterdiği söylenebilir.

5 Kg Serpme fiyatları her bütçeye uyum sağlayacak oranlardadır. Bunun yanı sıra serpme iplerin fiyatlarının değişime uğrayacak birçok sebebi bulunur. Bu faktörler ise balık tutma işlemi yapılırken, ürün yararını etkilemektedir. Balık tutmak isteyen kişiler, serpme ipinin özelliğini kullanım alanına uygun olarak belirlemelidir. Bu durum ise serpme ağ fiyatları üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Serpme İp Özellikleri

Serpme ipi fiyatları aralıklarının yanı sıra özellikleri de değişkenlik gösteren faktörlerdir. İp özellikleri öncelikle suyun yapısına bağlı olarak belirlenmelidir. Amerikan ip, misina ip, naylon ip ve benzeri birçok ip türleri bulunur. İp özellikleri ise uzun vadeli kullanımlar için ya da kısa vadeli avcılıklar için özel seçilir.

Serpme ipi fiyatları özellikleri göz açıklığı ve örgü tipi olarak da yapısına göre değişir. Bu durum da yine avcılık için balık türünün yapısına bağlı olarak tercih edilir. Serpme ipi fiyatları Ağ tercih edilirken, en sık kullanılan ip modellerinden ürün alımı yapılır. Örneğin, deniz serpmeleri için kullanılan ip özellikleri birçok balık avcılığına uygun olduğu için çok sık tercih edilir.

Serpme ipi fiyatları ve özellikleri

Serpme ipi fiyatları arasında Amerikan ip seçenekleri de vardır. Bu ipler, çok sık tercih edilen avcılık araçları arasında yerini alır. Göz açıklıkları genellikle 20 mm olarak tasarlanmıştır. İp kalınlıkları ise 6 numara ve serpmelerin boyu ise 2.60 cm’dir. Açılış çapları 4,5 metre ve kurşunlu olan türleri ise 15 metredir. Bu özellikler standart ürünler için geçerli olsa da değişkenlik gösterir.

Serpme balık ağı kullanım alanı olarak bir hayli geniştir. Dere, göl, deniz gibi sularda sık tercih edilir. Denizlerde kullanım sağlanması için serpmelerin tabanlara değmesi zorunlu değildir. Serpme ipi fiyatları istenilen derinlikte torba yaparak kullanmak, balık avcılarının elinde olan durumlardan bir tanesidir.

Serpme İpi Fiyatları

Serpme İpi Fiyatları

08.01.2022
380