Serpme Ağ İpi Fiyatları

Serpme Ağ İpi Fiyatları

Serpme ağ ipi fiyatları her bütçeye kolaylıkla uyum sağlar.  Bu sebeple de herkes tarafından sıklıkla tercih edilir.

Bu ağlarda kullanılan ipler birinci sınıf kaliteye sahiptir. Zamanla tahriş olma ya da kopma durumu yaşanmaz. İplikler özellikle su altında sert kaya parçalarına karşı bile dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Serpme ağ alanında kalitesi ile kendini ön plana çıkaran ağ iplikleri ağın kullanım alanını da genişletir. Sağlam iplik yapısına sahip oldukları için en derin denizlerde bile işlevsel bir hale dönüşür. İpin zamanla kullanımdan kaynaklı genişlemesi ya da fiziksel yapısında bozulma meydana gelmez. Bu da serpme balık ağını herkes tarafından daha kullanışlı hale dönüştürür.

Sağlıklı Serpme Ağlar

Sağlıklı olan serpme ağ ipi fiyatları bakımından da bütçeleri yormaz. Bu ağlar birinci sınıf kaliteye sahip olan ipliklerden oluşur. Bu ipliklerin yapısında kanserojen bir madde bulunmaz. Bu yüzden sağlık açısından gönül rahatlığı içinde kullanılabilir. Hem balıkçılar hem de balıkçı olmayan bireyler tarafından da rahatlıkla tercih edilebilir.

Serpme fiyatları bu alanda piyasaya uygun bir yapıyla gelişim gösterir. Bu ağlar kilo bazında kullanıcılara sunulur. Kilonun artışına bağlı olarak ağın genişliği ve boyutu da artar. Balıkçılar için en az 7 kg olan ağlar tercih edilir. Balıkçı olmayan bireyler için ağ boyutları 7 kilo altına kadar düşer.

Kolay Kullanımı ile Serpme Ağlar

Serpme ağ ipi fiyatları her cebe hitap eden bir fiyat aralığına yer verir. Serpme ağlar sadece orta kısmında bulunan halat yardımı ile denize atılıp çekilir. Ek bir işleme bile gerek yoktur. Basit bir mekanizmaya sahip olduğu için balık tutma konusunda acemi olanlar bile rahatlıkla kullanabilir.

Serpme ağ fiyatları da bu geniş özelliklere sahip olan ağlara göre oldukça uygundur. Pratik kullanımı ile denizlerde kullanıcısını yormaz. Balık tutma konusunda deneyimli olmaya gerek duymadan bu ağdan yararlanılabilir. Serpme balık ağı ile çok kısa bir sürede onlarca balık tutulur. Üstelik balıkların büyüklüğü ve küçüklüğü önemli değildir. Her türlü balık çeşidi serpme ağ ile rahatlıkla tutulur.

Serpme Ağ İpi Fiyatları

Serpme Ağ İpi Fiyatları

15.01.2022
265