Serpme Ağ 5 Kg

Serpme Ağ 5 Kg

Serpme ağ 5 kg çeşitleri ağırlık olarak orta büyüklükte ağlardır. Bu ağlar kullanım açısından son derece rahat ağlardır.

Hatta yeni başlayan hobi balıkçıları tarafından da oldukça popüler bir ağ çeşididir. Bu ağ çeşidi daha çok misina ağı ile örüldüğü için taşıması, kurulması ve toplanması oldukça kolaydır. Bu tür ağlarda basit kolay toplama mekanizmaları vardır.

Serpme ağ çeşitleri en çok ağırlıkları ile birbirinden ayrılır. Bu kadar ağır olmalarının sebebi dayanıklı olmalarını sağlamaktır. Dayanıklı ağlar arasında el ile örülen ağlar daha dayanıklıdır. Serpme ağlar makine ile de örülür. Makine ile örülen ağlar fiyat açısından daha uygundur. Serpme ağ 5 kg ağ çeşitleri içinde en kullanışlı ağlar arasındadır.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları açısından uygun olarak bulunduğu için balık avı severler tarafından çok fazla tercih edilir. Tercih edilmesinin bir sebebi de çok kullanışlı ağlar olmasındandır. Bu ağlar el örgüsü veya makine örgüsü olarak piyasada bulunur. Avcılar kullanma tercihlerine göre makine ya da el örmesi ağ tercihlerini yaparlar.

Serpme fiyatları birbirinden farklı ve değişen fiyatlara sahiptir. Bu ağlar hem büyük hem de küçük alanlar için farklı boyutlarda üretilirler. Küçük alanlar için olanları daha çok göl, akarsu, dere ve ırmaklarda kullanılır. Büyük ağların denizlerde daha rahat kullanılması balık tutmayı zevkli hale getirir. Fakat küçük ağları denizlerde de kullanmak mümkündür. Aynı şekilde büyük ağlar da büyük göl kenarlarında rahatlıkla kullanılır. Serpme ağ 5 kg orta büyüklükte ve ağırlıkta olan bir ağdır.

Serpme Balık Ağı

Serpme balık ağı kullanım ve taşıma kolaylığı açısından çok fazla tercih edilir. Serpme balık ağları ağırlıklarına göre değişkenlik gösterir. 5 kilo olanlar tam orta büyüklükte olan ağlardır. Kullanım kolaylığı açısından misina ile örülen bazı ağ çeşitlerinde pratik toparlanmasını sağlayan mekanizmalar bulunur. Bu mekanizma yeni çıkan bütün ağlarda yapılmaya başlanmıştır.

Serpme balık ağları hem her tür suda kullanıma uygundur. Bu ağlar büyük ya da küçük boyutlarda üretilir. Büyük ağlar daha derin ve daha geniş sularda kullanılırken küçük ağlar daha sığ sularda kullanılır. Serpme ağ 5 kg hem derin hem de sığ sularda kullanılabilir.

Serpme Ağ 5 Kg

Serpme Ağ 5 Kg

10.01.2022
199