Satılık Serpme Ağ

Satılık Serpme Ağ

Satılık serpme ağ fiyat açısından oldukça uygundur. Her bütçeye uygun olan bu ağlar, herkesin kolaylıkla satın alabilecekleri balık tutma ekipmanları arasında yer alır.

Denizlerde birçok farklı balık türünü yakalama imkanı bu ağlar ile doğar. En büyükten en küçük balığa kadar kolaylıkla kullanılabilir. Özellikle ağın gözleri minimal boyuta sahip olduğu için küçük balıkların kaçması da imkansızdır.

Serpme ağ modelleri kolaylıkla denize atılabilmektedir. Ağın halat kısmı olduğu için atma aşamasında herhangi bir ek işleme gerek yoktur. Ağ halat ipliğinden tutularak denize bırakılır. Suya bırakıldığı anda ağ kendiliğinden açılıp çözülür. Su içinde katlanma gibi bir durum yaşanmaz.

Serpme Ağ Avantajları

Serpme ağlar birçok avantajı da beraberinde getirir. Satılık serpme ağ daha ilk kullanımda pratik yapısını kullanıcısına sunar. Su içinde oldukça akışkan bir yapıya sahiptir. Su altında deniz canlıları tarafından kemirilse de kopma yaşanmaz. Çünkü kullanılan iplik saf naylon ve liften yapılır. Bu yüzden birçok tehlikeye karşı bu iplikler yapısını korur.

Satılık olan El örgüsü serpme fiyatları da bütçeyi zorlamayacak kadar uygun bir dağılıma sahiptir. Serpme ağlar farklı kilo ve boylarda satışa konur. Balıkçılar için 14 mm ye varan boyutları ön plana çıkar. Ancak balık tutmayı hobi haline getiren kişiler için bu boyut 24 mm’nin altına düşer. Balık tutma konusunda bilgisi olmayanlar için bile rahatlıkla kullanılacak bir üründür.

Sağlıklı Serpme Ağlar

Satılık serpme ağ modelleri sağlıklı olma özelliğine de sahiptir. Ağlarda kullanılan her bir materyal birinci sınıf kaliteyi yansıtır. Yırtılmaz naylondan yapılan iplikler, ağlarda kullanılır. Özellikle bu ağlar sivri bir kaya parçasına denk geldiği zaman kolaylıkla yırtılmaz. Ağ su içine bırakılırken ya da çekilirken ağırlık yapmaz.

Serpme ağ fiyatları ise ağı satın alacaklar için uygun bir aralığa sahiptir. Serpme ağlar tek bir çekimle onlarca balığın tutulmasını sağlar. Hem büyük hem de küçük balıklar için uygundur. Serpme balık ağı ile denizlerde kısa sürede birçok balık tutmayı işlevsel bir hale dönüştürür. En zorlu deniz şartlarına karşı bile uygun bir kullanıma sahiptir.

Satılık Serpme ağ

Satılık Serpme ağ

08.01.2022
404