Otomatik Serpme Ağ

Otomatik Serpme Ağ

Otomatik serpme ağ sistemi balıkçılar için çok büyük kolaylık sağlar. Bu ağlarda bulunan mekanizma ile ağları toplamak diğer yöntemlere göre çok kolaydır.

Ağ içerisinde bulunan mekanizma ile tek bir hareketle ağı dakikalar içinde toplayan bir sistem oluşturulur. Bu balık ağı çeşidi her tür balıkçılıkla uğraşan kişiler rahatlıkla kullanabilir.

Serpme ağ çeşitleri arasında bütün ağlar için kullanılabilecek bir sistem olması sebebi ile balıkçıların zevkle kullandığı ürünler arasında yerini almıştır. En fazla balık avlama işine yeni başlayan bireyler tarafından tercih edilir. Çünkü yeni başlayan balık avcıları en çok ağ toplarken zorluk yaşarlar. Otomatik serpme ağ kullanmak balıkçıların balık avından keyif almasını sağlar.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları ağın üretildiği ipin cinsine ve ipin kalınlığına bağlı olarak değişir. Bu ağ çeşitleri arasında elle örülen ve makine ile örülen olarak ikiye ayrılır. Her iki ağ çeşidi avcılar tarafından keyifle kullanılır. Hobi için balıkçılık yapanlar kolay kullanımı açısından misina ağları tercih ederler. Ağ üzerinde bulunan otomatik mekanizma ile kolayca ağlarını toplarlar. Makine ile örülen ağ fiyatları daha uygun fiyatlarda olurlar.

Serpme fiyatları birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. Bu ağlar büyük ve küçük ölçekli sular için farklı boyutlarda üretilirler.  Küçük su alanlar için olanları daha çok göl, akarsu, dere ve ırmaklarda kullanılır. Büyük su alanlarından olan denizlerde bu ağların daha rahat kullanılması balık tutmayı zevkli hale getirir. Otomatik serpme ağ her türden balık avlayan balıkçıların zevkle satın aldıkları ağlar arasındadır.

Serpme Balık Ağı

Serpme balık ağı genelde 9 numara iple örülür. Bu ağlar her tür su altında özellikle derin sularda balıkçılar tarafından sıklıkla kullanılır. Son derece pratik bir kullanım sağlayan bu ağ derinlere uçlarında yer alan kurşunlar sayesinde iner. Ağ derinlere indikçe daha fazla balık bu ağlara takılmış olur. Otomatik bir mekanizma yardımı ile kolayca çekilerek toplanır.

Balıkçıların kullanım kolaylığı açısından tercih ettiği bu ağlar. Bu ağları yeni başlayan balıkçılar dahi rahatlıkla taşıyabilir. Farklı kullanım alanları için farklı iplerden ve malzemelerden üretilen çeşitleri vardır. Hafif ip ile yapılan ağlar arasında olan misina ile örülen ağlar balıkçılar tarafından kolaylıkla taşınır. Otomatik serpme ağ kolay kullanımı sebebi ile çok fazla satışı olan ağlar arasındadır.

Otomatik Serpme Ağ

Otomatik Serpme Ağ

15.01.2022
920