Örme Serpme Fiyatları

Örme Serpme Fiyatları

Örme serpme fiyatları her bütçeye uyum sağlar ve bu sebeple herkes tarafından kolaylıkla tercih edilir.

Örme serpme ağlar 5, 7, 8 ve 9 kg olarak değişir. Bu ağlar ihtiyaçlar doğrultusunda tercih edilir. Balıkçılar için daha geniş boyutlu olanı ön plana çıkarken diğerleri için daha küçük boyutluları tercih edilir.

Serpme ağ alanı içinde ihtiyaçlara cevap verecek genişlikte birçok model yer alır. Her biri geniş yaka yapısına sahiptir. Hatları ise yuvarlaktır. Yuvarlak olması çekim aşamasında işleri daha da çok kolaylaştırır. Yakalar yavaş yavaş bir araya gelerek yukarı doğru çekilir. Böylece onlarca balık ağdan kurtulmadan yakalanmış olur. Serpme ağlar özellikle balıkları en iyi şekilde tutma konusunda ön plana çıkar.

Rahatlıkla Kullanılan Örme Serpme Ağ

Örme serpme fiyatları bütçeleri yormayacak kadar düşük bir fiyatla satışta yerini alır. Serpme ağlar örme ip yardımı ile oluşur. Örgü modeli çift katmanlıdır. Bu da ağın genel yapısını daha dayanıklı yapar. Özellikle uzun süreli kullanımlar için rahatlıkla tedarik edilebilir.

Serpme fiyatları bütçe konusunda sıkıntı yaşayan bireyler için bile kolaylık sağlar. Bu ağlar esnek yapıya sahip olmalarına rağmen göz aralıklarında genişleme meydana gelmez. Bu da ağın yapısını uzun süre korumada yardımcı olur. Ağı kullanmak da başlı başına kolay bir işlevdir. Sadece denize bırakılan yaka kısmından halat yardımı ile çekilme sonucu işlem tamamlanır.

Güvenilir Örme Serpme Ağ

Örme serpme fiyatları ağa sahip olacaklar için oldukça uygundur. Örme serpme ağlar orta çaplı bir boyuta sahip olduğu için birçok balık tutma işlevini rahatlıkla yerine getirir. Deniz altında en engebeli alanlarda bile rahatlıkla işlev görür. Tehlikeli alanlara saklanan balıkları bile anında tutar.

Serpme ağ fiyatları da ağın kalitesinin aksine oldukça uygundur. Özellikle tehlikeli olan sulak alanlarda tahrişe uğramadan kullanılır. Bu özellik örme serpme ağın kullanımı daha çok arttırmaktadır. Serpme balık ağı ile denizlerde balık tutmak daha işlevsel ve eğlenceli bir hale dönüşür. Hem balıkçılar hem de balıkçı olmayan herkes tarafından gönül rahatlığı içinde kullanılabilen bir ağdır.

Örme Serpme Fiyatları

Örme Serpme Fiyatları

15.01.2022
240