Misinalı Serpme Ağ

102
Misinalı Serpme Ağ

Misinalı Serpme Ağ

Misinalı serpme ağ zincirli ya da zincirsiz olarak satışa sunulan araçlardır. Zincirli ağlar, tamamı misinadan imal edilen modellerdir.

Ağırlığı olarak ise zinciri olan ürün kategorileri arasında yerini alır. Rahat bir kullanım açısından zincirli ağlar çok sık kullanılır. Zincirli ürünlerin de kendi içinde seçenekleri bulunur. Balık avcıları kullanım alanları ve ihtiyaçları doğrultusunda bu ağlardan satın alabilir.

Serpme ağ modelleri arasında yerini alan misinalı serpmeler, uç kısmında zincir özelliğiyle satışa sunulabilmektedir. Tabi ki zincirsiz olarak da modelleri bulunur. Fakat serpmelerin suya çabuk çökmesi için zincirli olan ağlar daha çok rağbet görmektedir. Ürünlerin farklı renk seçenekleri ve kullanılacak alana bağlı teknik özellikleri üretim özellikleri arasında yerini alır.

Misinalı Serpme Ağ Özellikleri

Misinalı serpme ağ özellikleri göz büyüklüğü olarak 22 mm olarak imal edilmiştir. Misina kalınlığı değişkenlik gösterse de standart oran 0.33 mm’dir. Atma kol ipi serpmelerin üstüne bağlı olarak tasarlanmıştır. Farklı ölçüler ise kişilerin isteklerine bağlı olarak belirlenebilir.

Serpme balık ağı misinalı ürünler için su tutmadığından dolayı atma ve kullanması oldukça kolaydır. Deniz ya da göllerde kullanım için uygun bir tür olması nedeniyle çok sık tercih edilir. Zincirli misina serpmeler, genellikle 6 kg toplam 4 çeşitte seçeneğe ayrılır. Fakat açılışları ve ağırlıkları da değişkenlik gösterir. Ayrıca istenilen ağırlıkta ürün bulabilmek de mümkündür.

Misinalı Serpme Ağ Fiyatları

Misinalı serpme ağ fiyat aralıkları, zincirli ya da zincirsiz modeller arasında farklılık gösterir. Aynı zamanda misinanın yapısı, kalınlığı, kalitesi fiyatlarda belirleyici etmenler arasındadır. Misinalı olarak imal edilen serpmeler, büyük, orta ve küçük boylu ürünler için farklı farklı satış fiyatına ayrılır.

Bu unsurlar, kullanıcını ihtiyaçlarına bağlı olarak belirlenir. Serpme fiyatları misinalı ürünler için birçok teknik özelliğe ayrılabilmektedir. Bu durum ise kullanım alanları kapsamında tercih edilir. Genellikle misinalı serpmelerin bütçeyi sarsmayan oranlarda satışa sunulduğu söylenebilir. Bu nedenle serpme ağ fiyatları arasında en bilindik ve kullanıma elverişli ürün kategorilerinden bir tanesidir. Ayrıca birçok kullanım alanını destekleyecek özelliklerde olan ağlardır.

Misinalı Serpme Ağ

Misinalı Serpme Ağ