Misina Serpme Balık Ağı

Misina Serpme Balık Ağı

Misina serpme balık ağı, balıkları avlamak amacıyla kullanılan bir serpme ağ çeşididir.

Serpme Balık Ağı

Bu ağ, her birey tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bu misina ağın ip kısmı diğer serpme ağlara göre daha ince ve naylonsu bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de misina tip balık serpme ağının fiyatı daha uygundur.

Uygun fiyatlara bulunabilen bu misina balık serpme ağ, bireylere herhangi bir sorun yaşatmadan uzun süre kullanılabilir. Misina balık ağlarının kolay taşınması, farklı boyutlarının yer alması ve birçok avantajının olmasından dolayı da balık tutma işleminin daha eğlenceli bir hale gelmesini sağlamaktadır. Bu nedenle, bu serpme ağ türü balık tutmaya yeni başlayan bireyler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Zincirli Misine Serpme Özellikleri

Zincirli misina serpme fiyatları diğer ağlara göre daha uygun bir serpme ağ seçeneğidir. Bu misina serpme ağ modeli, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bu nedenle de günümüzde her türlü su alanında sıklıkla tercih edilmektedir. Ağ atma işlemi yani, denize ağ serpme yöntemi büyük oranda balık tutulmasına avantaj sağladığı için misina serpme balık ağı da o oranda avantaj sağlamaktadır.

Bu ağlardan biri olan zincirli misina serpme balık ağı 5 kg ağırlığında ve 4,5 metre çapındadır. 15 metrekare açılım sağlayan bu ağ, 3 metre boyundadır. 22 mm göz büyüklüğüne ve 0.33 mm misina kalınlığına sahiptir. Ayrıca bu misina ağ modelinin herhangi bir dezavantajı da bulunmamaktadır. Kolay kullanımı ve üstün balık tutma özelliklerinin yanı sıra uzun süre kullanılabilmektedir.

Misine Serpme Fiyatları

Misina serpme balık ağı fiyatları, ağın yapısından dolayı birbirinden farklılık gösterebilir. Bu nedenle, bireylerin misina serpme ağ almadan önce fiyat araştırması yapması gerekebilir.

Serpme balık ağı seçeneğinin günümüzde kullanılabilecek birçok modeli bulunmaktadır. Bunlardan biri de misina serpme balık ağlarıdır. Hammaddesi misinadan yapılmış olan bu serpme ağ modeli, diğer ağlara göre daha uygun fiyatlıdır ve bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir.

Misina serpme balık ağlarını diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise daha ince olmalarıdır. Bu incelik, misina balık ağ türünün daha kolay taşınabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca misina ağlar da diğer ağ çeşitleri gibi herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir. Balık tutma konusunda herhangi bir sıkıntı oluşturmayan ve aynı faydayı sağlayan misina tip serpme ağ, uygun serpme ağ fiyatları nedeniyle de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Misina Serpme Balık Ağı

Misina Serpme Balık Ağı

15.01.2022
643