Misina Serpme Ağ Fiyatları

Misina Serpme Ağ Fiyatları

Misina Serpme Ağ Fiyatları profesyonel anlamda balık tutan kişilerin en çok tercih ettikleri serpme ağ çeşitleri arasında yer almaktadır. Kalitesinden ödün vermeyen, uzun yıllar kullanıma dayanıklı ve sürekli tuzlu suda kullanılsa dahi uzun süre zarar görmeyen misina serpme ağlar uygun fiyata satılması dolayısıyla da dikkat çekmektedir.

Her ihtiyaca göre farklı özellik ve işleve sahip bir Misina Serpme çeşitleri bulunmaktadır. Bu ağların fiyatları değişiklik göstermektedir. Kişiler ihtiyaçları ve bütçeleri doğrultusunda kendileri için en uygun olan misina serpme ağlardan faydalanabilir. Misina serpme ağ çeşitleri:

şeklindedir. Her bir çeşit farklı sular ve farklı kullanımlar için uygun olacak şekilde hazırlanmıştır.

Serpme Ağ Çeşitleri

Misina serpme ağ fiyatları, satın alınacak olan ağın hangi kategoriye ait olduğu, kilogramı ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Kurşunlu misina serpmeler diğerlerine kıyasla daha pahalı olabilir. Çünkü kurşunlu serpmeler çok daha dayanıklı ürünlerdir. Deniz serpmeleri balık işiyle ek gelir olarak ilgilenen kişilerin bütçesi ve kullanımı için uygundur.

Yemlik misina serpmeler yine kaliteden ödün vermeyen ve kişilerin uzun yıllar kullanımına uygun ürünlerdir. Son olarak zincirli misinalar da çok kaliteli ve aynı anda çok fazla balık tutabilme kapasitesine sahip olacaklardır. Zincirli misinalar ile kurşunlu misinalar arasındaki fiyat farkı oldukça yakındır.

Yemlik ve Amerikan serpme fiyatları diğerlerine göre daha uygundur. Deniz serpmeleri tuzlu suya dayanıklı ürünler olmaları dolayısıyla fiyatları en çok değişkenlik gösteren ancak hemen hemen orta seviyede yer alan ürünlerdir.

Misina Fiyatları Ne Kadar?

Misina serpme ağ fiyatları, ürünlerin özelliklerine, kalitelerine, hangi suya uygun olduklarına, sağlamlıklarına, kilogramlarına ve türlerine göre değişiklik göstermektedir. Bir kerede kilolarda balık tutmak ve bu işlemi her gün yapmasına rağmen ağına zarar gelmemesini isteyen kişiler, kaliteli serpmelerden faydalanmalıdır. Bu ürünlerin fiyatları daha yüksek olacaktır fakat uzun yıllar kullanımda, kişiye ilk etapta ödeyecekleri paranın fazlası geri gelmiş olacaktır. Dolayısıyla bu iş ile ilgilenen ve balık tutmayı seven kişiler için serpme ağ almak, farklı çeşit bir yatırım mahiyeti taşımaktadır.

Misina Serpme Ağ Fiyatları

Misina Serpme Ağ Fiyatları

16.01.2022
1.726