En Ucuz Serpme Fiyatları

En Ucuz Serpme Fiyatları

En ucuz serpme fiyatları bireyler tarafından sıklıkla merak edilen bir konudur. Bu nedenle bireyler serpme ağı almadan önce araştırma yaparlar.

Fakat serpme ağ fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösterdiği için net bir fiyat belirtilmez. Bütün serpme ağlar ağırlık, genişlik, göz sayısı ve yükseklik gibi unsurlar bakımından farklıdır.

Serpme ağlar diğer ağ çeşitleri gibi kolay bir kullanıma sahiptir. Balık tutma konusunda ise diğer ağlarla aynı etkiyi gösterirler. Aynı zamanda serpme fiyatları da uygundur. Avlanma veya hobi amaçlı kullanmak isteyen bireylere karşı ekonomik bir uygunluk sağlarlar. Bu nedenle bireyler tarafından çok sık tercih edilirler.

El Örmesi Serpme Ağ Özellikleri

Günümüzde çok fazla serpme balık ağı çeşidi bulunur. Bu ağ çeşitleri deniz, göl, baraj ve nehir gibi su alanlarında kullanılmak üzere üretilir. Bu alanlarda kullanılan serpme ağ çeşitlerinden biri de el örmesi serpme ağıdır. El örmesi serpme ağı, diğer balık avı için kullanılan ağ çeşitlerine göre aynı etkiyi gösterir. Bu nedenle el örmesi ağlar sıklıkla tercih edilirler.

El örmesi serpmeler 4,50 metre çapında ve 3,20 metre yüksekliğindedir. Bu ağda 650 adet göz sayısı bulunur. Ağın göz büyüklükleri ise orta ve üstü arasında farklıdır. Üst taraf göz büyüklüğü 18 mm, orta kısım 16 mm ve torba kısmı 14 mm’ dir. İp numarası kalınlığı ise dokuzdur. Bu özellikler ağın sağlam olmasını sağlar. Ayrıca bu ağlara en ucuz serpme fiyatları ile de kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme fiyatları bireylerin kolaylıkla ulaşabilmesi için uygun bir fiyatla bireylere sunulur. Bu ağlar diğer ağ çeşitleri gibi aynı faydayı sağlarlar. Sadece kullanım alanları ve özellikleri bakımından diğer ağlardan ayrılırlar. Bu ağlar yüksek kalite ve özellikte üretilirler.

Serpme ağlar deniz, göl, nehir ve baraj gibi su üstü balıkçılığının yapıldığı alanlarda kullanılırlar. Serpme ağlar, balıkların üzerine atılarak balıkları çevreler. Bu sayede balıkların kaçışı engellenir. Yakalanan balıklar ise çekilir ve ağlar kurutulmaya alınır. Kurutma işlemi ağların asılması ile gerçekleşir. Ayrıca ekonomik olan bu ağlara en ucuz serpme fiyatları ile de ulaşım oldukça kolaydır.

En Ucuz Serpme Fiyatları

En Ucuz Serpme Fiyatları

15.01.2022
220