En Ucuz Serpme Ağ Fiyatları

En Ucuz Serpme Ağ Fiyatları

En ucuz serpme ağ fiyatları, diğer ağlarda olduğu gibi serpme ağlarda da bulunur. Serpme ağların ucuz ve herkes tarafından ulaşılabilir olması ise serpme ağlarının sık tercih edilmesini sağlar.

Serpme ağ fiyatları ağın özelliği ve çeşidine göre değişir. Bu nedenle bireylerin balık ağı almadan önce fiyat ve özellik araştırması yapması gerekir.

Serpme ağlar, su üstü balıkçılıkta sıklıkla tercih edilen bir üründür. Bu ağlar yüksek kalite ve sağlamlıkta üretilir. Su alanlarından çıkarıldıktan sonra saklaması en kolay olan ürünlerden biridir. Ayrıca avlanma dışında hobi olarak da balıkçılıkla ilgilenen bireyler tarafından da sıklıkla tercih edilir.

Serpme Ağ Örme Fiyatları

Serpme ağ, deniz ve göl gibi su üstü balıkçılıkta kullanılan bir avlanma aracıdır. Bu ağlar sulak alanlarda kullanıldığı için sağlam ve çürümeyen malzemelerden üretilir. El örmesi ve makine örme olarak iki çeşidi bulunur. Bunlardan biri olan el örmesi Serpme ağ fiyatları, kullanımı basit olan bir ağdır. 450 göz aralığında ve 9 numara ipten dokunur.

El örmesi serpme balık ağı ile balık yakalama kapatma prensibine dayanır. Bu ağ balığın üzerine atılarak alanı kaplar ve balıkların ağ içerisinde kalmasını sağlayarak dışarı çıkmasını engeller. Bu sayede balıkların kaçması önlenir ve daha fazla balık yakalanır. Ayrıca en ucuz serpme ağ fiyatları ile bu ağlara sahip olarak daha fazla balık yakalayabilirsiniz.

Serpme Ağ Fiyatları

En ucuz serpme ağ fiyatları ile balıkçılıkla ilgilenen herkese bu ağları kullanma fırsatı sunulur. Serpme ağlar, balık ağları içinde en sık tercih edilen yüksek kaliteli avlanma ürünleridir. Su alanlarında kullanıldığı için çürüme hızı yavaş olan malzemelerden üretilirler. Bu sayede bireylere ek bir ekonomik yük oluşturmazlar.

Serpme fiyatları ise ağların özellikleri ve yapısına göre değişir. Deniz, el örmesi, gümüş ve misina gibi çeşitleri bulunur. Serpme ağların ağırlığı ise 4-7 kg aralığında değişir. Ayrıca göz sayısı, yükseklik, genişlik ve kapladığı alan gibi ağı oluşturan temel unsurlar da ağın özelliğine göre değişir. Bu temel unsurların farklılığı ise fiyatlar üzerinde değişikliğe neden olur.

En Ucuz Serpme Ağ Fiyatları

En Ucuz Serpme Ağ Fiyatları

08.01.2022
371