El Örmesi Misina Serpme

El Örmesi Misina Serpme

El örmesi misina serpme ağı ile deniz, göl, akarsu ve daha birçok sulak alanda kullanıma elverişli olmaktadır. Bu sebeple her alanda bu ağlar, kolaylıkla kullanılabilir.

Misina serpme ağları el örmesinden yapılır. Yanı herhangi bir makine işleminden geçmez. Bu da ağın dayanıklılığını ve kalitesini daha çok arttırır.

Misina serpme ağ alanında kullanıma elverişli bir özelliği barındırır. Hafif bir yapıya sahip olduğu için iç içe geçme durumu yaşanmaz. Özellikle suya bırakıldığı zaman karmaşık bir yapıya bürünmez. Aksine su içinde genişleyip açılır. Ek bir işleve gerek duyulmaz. Sadece birkaç basit hareketle suya atılması yeterlidir. Sonrasına ağ kendiliğinden işlev görmeye başlar.

Sağlam İplik Yapısı ile Misina Serpme Ağlar

Dayanıklı yapıya sahip olan el örmesi misina serpme ağı iplik yapısı ile de ön plana çıkar. Bu iplikler çift katmanlıdır. Örme aşamasında çift hat olacak şekilde ortaya çıkar. Bu da ağın kopmasını önler. Özellikle tehlikeli denizlerde ve tehlikeli canlılara karşı dayanıklılığı öne çıkar.

Serpme fiyatları da misina alanında oldukça uygundur. Misina ağlar diğer ağlara oranla daha sağlam bir yapıya sahiptir. Çünkü örme aşamasında el örgüsü devreye girer. Bu da sağlamlığını daha çok arttırır. Balıkçılar ve balık tutmayı seven herkes tarafından kullanıma elverişlidir. Misina serpme ağın kullanım alanı da her geçen gün artmaya devam eder.

Pratik Kullanımı ile Misina Serpme Ağlar

El örmesi misina serpme ağlar pratik kullanımı ile kullanıcısını yormaz. Tehlikeli sulak alanlarda canlıların kemirmesine karşın iplik yapısında kopma meydana gelmez. Ayrıca en sert alanlara değdiği zaman bile yırtılma yaşanmaz. Bu da misina serpme ağın kullanımı daha çok arttırır. Üstelik denizlerde balık tutma konusunda daha çok efor sarf etmenin de önüne geçer.

Misina serpme ağ fiyatları herkesin alması için uygun bir ölçüte sahiptir. Denize çıkıp günlerce kalan balıkçılar için tercih edilen bir ağ modelidir. Serpme balık ağı ile birçok deniz canlısı rahatlıkla tutulur. Denizde günlerce kalmaya gerek duymadan kısa sürede bu ağ modeli ile onlarca balık yakalanır.

El Örmesi Misina Serpme

El Örmesi Misina Serpme

15.01.2022
450