Çemberli Amerikan Serpme Ağ

Çemberli Amerikan Serpme Ağ

 Çemberli Amerikan Serpme Ağ, Serpme Ağ Kullanmayı bilmeyenler arasında tercih edilen serpme ağ modelidir. Atması kolay olduğundan talep gören ağ modelini alttaki menüden inceleyebilirsiniz.

Serpme Ağ Çeşitleri

balık sezonunun açılması ile birlikte ciddi anlamda rağbet görmeye başlamıştır. Balık sezonu beraberinde balıkçıların teknik ekipmanlar konusunda eksiklerini tamamlama gerekliliğini de beraberinde getirdi. Söz konusu balık avı olduğunda balıkçılar için elzem olan ekipmanlardan biri de ağlardır.

Doğru ağ kullanımı beraberinde daha fazla balık yakalama imkanını daha az emek harcayarak gerçekleştirmeyi olanaklı kılmaktadır. üzerinde etkili olan birçok faktör vardır. Bu faktörler temelde serpme ağ ürünlerinin birbirinden ayrılan çeşitleri nedeni ile ortaya çıkmaktadır.

Serpme Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Serpme fiyatlarını belirleyen birçok faktör vardır. Her bir serpme ağ ürününün kendine has özellikleri bulunur. Kimileri zincirli iken kimileri daha hafif olmaları nedeni ile tercih edilmektedir. Çemberli Amerikan Serpme Ağ hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse ürünlerin ebatları, boyutları ve hangi maddelerden yapıldıkları fiyatları belirleyen ana unsurlardır.

Çemberli Amerikan Serpme Ağ farklı alanlarda kullanılmak üzere üretilir. Boyutlarına göre farklılaşan ağlar temelde küçük ya da büyük alanlarda kullanılmak üzere ayrılır. Küçük alanlar olarak göl ya da akarsu gibi balık tutma alanları göz önünde bulundurulabilir.

Doğru ağ kullanımı balıkçıların daha az emek ile daha çok balık yakalamasına olanak tanırken yanlış ağ kullanımı da hem emek hem de vakitten kayba neden olur.

Serpme fiyatları üzerinde etkili olan boyut faktörünü göz önünde bulundurduğumuzda alana uygun boyut seçmek ağları kullanmak, taşımak ve kurutmak açısından büyük önem taşır.

Boyutlarına Göre Serpme Fiyatları

Boyutlarına göre serpme fiyatları farklılaşırken aynı zamanda hangi ham maddeden yapıldıklarına göre de farklılaşmaktadır. Bazı serpme ağlar daha kalitesiz ham maddelerden yapılırken bazı ağlar balıkları sıkı sıkıya tutabilecek kaliteli malzemelerden üretilir. Serpme fiyatları üzerinde etkili olan boyut faktörünün yanı sıra serpme ağ ürünlerinin çeşitleri de etkilidir. Çemberli Amerikan Serpme Ağ Farklı çeşitlerde ürünlerin fiyatları farklılaşabilmektedir.

Serpme ağ kullanımının doğru gerçekleştirilmesi sürekli ağ yenileme zorunluluğunu ortadan kaldırır. Ağlar özellikle deniz gibi tuzlu sularda kullanıldığında ıslak toplanmamalıdır. Sudan çıkarılan ağlar güneş altında kurutulmalı ve sonrasında toplanmalıdır. Böylece ağların daha uzun ömürlü olmaları mümkün hale gelebilmektedir.

Çemberli Amerikan Serpme Ağ

Çemberli Amerikan Serpme Ağ

15.01.2022
1.655