Büyük Serpme Ağ

Büyük Serpme Ağ

Büyük serpme ağ boyut olarak en geniş ve en uzun serpme ağ olmaktadır.

Bu ürünler, balıklara havadan kol ya da el yardımıyla atılan araçlardır. Balık avcılığı için kullanılan ve suyun özelliğine uygun olarak boyutsal seçeneklere ayrılır. En büyük ağar ise kilo olarak ağır olarak üretilir. Atıldığında diğer ürünlere nazaran daha büyük ağlardır.

Serpme ağ modelleri içinde büyük ağ tercihi yapmak isteyen balık avcıları sürü halinde balık avlayabilirler. Ağların büyük olmasının yanı sıra aynı zamanda sık örgü ya da göz açıklığı büyük olan seçeneklerde balıkların büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kilogram olarak 4-5 kilo ağırlığında ya da 4 metre çaplı ağlar, standart olduğu için bu ölçülerden büyük ağ tercihi yapılabilir.

Büyük Serpme Ağ Modelleri

Büyük serpme ağ modelleri kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterir. El örgüsü, Amerikan ip örgüsü, sade, kurşunlu, çarmıklı, büzgülü, makine örgüsü ve benzeri seçenekleri her kullanıma uygun seçeneklere ayrılır. Balık avcıları, bu modelleri, göz açıklığına bağlı olarak da tercih edebilir.

Serpmelerin teknik özelliklerinin yanı sıra büyük, küçük ve orta boyutları da avcılığın yapılacağı alana göre değişkenlik gösterir. Serpme ağ isteğe bağlı olarak 4 kilo ya da 7 kg gibi aralıklarda tercih edilebilir. Tabi ki farklı ağırlıklarda imal edilen ağ modelleri de vardır.

Büyük Serpme Ağ Fiyatları

Büyük serpme ağ fiyat aralıkları modellerin bazı teknik özelliklerine bağlı olarak oranlanmıştır. Her ürün için fiyat oranı farklı farklıdır. Bu durum ürün modelleri içinde farklılık gösterir. Fiyatlar genellikle büyük serpmelerde uygun olsa da göz açıklığı, örgü yapısı, ip malzeme kalitesi gibi özellikler de fiyatları etkiler.

Serpme ağ fiyatları büyük boy olanlar da diğer ürünlere göre daha değişkendir. Ancak kullanım alanlarının dere, ırmak, deniz, göl gibi alanlar olması farklı özellikte ağ tercihi yapmaya neden olur. Yani büyük serpme fiyatları biraz da kullanılacak alana bağlı olarak değişir. Büyük serpme ağ ve Serpme ağ fiyatları balık avcılarının ihtiyaçlarına göre büyük, küçük ve orta boy olarak farklı örgü özellikleriyle tercih edilebilir.

Büyük Serpme Ağ

Büyük Serpme Ağ

10.01.2022
491