6 Kg Serpme Fiyatları

6 Kg Serpme Fiyatları

6 kg serpme fiyatları gerekli araştırmaların iyi yapıldığı takdirde en iyi fiyatlara rastlamak mümkün olmaktadır.

Bu ağlar ağırlıklarına göre fiyatları değişebilir. Genel olarak 4 ile 7 kilo arasında ağırlıkları değişir. 6 kg olan ağlar ara boy ağlar arasında oldukları için en sık kullanılan ağlar arasındadır.

Serpme ağ çeşitleri ağ ağırlıklarına göre fiyat olarak değişmektedir. Bu ağ çeşitleri arasında en fazla kullanılan bu ağ nehir, göl, akarsu ve derelerde rahatlıkla kullanılabilir. Balık tutma keyfini deniz kenarında yada göl kenarında yapmak isteyen balıkçılar bu ağı hem deniz hem de göl kenarında da zevkle kullanabilirler. 6 kg serpme fiyatları arasında en fazla tercih edilen bu ağların fiyatları değişkenlik gösterir.

Serpme Ağ Fiyatları

El Örmesi Serpme fiyatları ağın ağırlığına, kullanılan ağın genişliğin eve ipin cinsine göre değişkenlik gösterir. Bu ağlar yaklaşık 14 metrekare kadar alan kaplar. Kapladığı alan içerisinde balıkların üzerini kaplayarak avlanma sağlayan bu ağ oldukça kullanışlıdır. Yeni başlayan balık avı severler tercih ederler. Çünkü kullanımı ve toparlaması oldukça kolaydır.

Serpme fiyatları iyi araştırma yapılırsa çok iyi fiyatlarda ağ bulmak mümkün olabilir. Balık avı severler bu fiyatları sürekli takip ederek en iyi fiyatı rahatlıkla bulurlar. Bu ağların ucuna takılan kurşunlar sayesinde ağ istenilen derinliğe kadar iner. Avcılar hangi balığı avlamak isterlerse o balık için de farklı ağlar bulabilirler. 6 kg serpme fiyatları arasında en fazla tercih edilen ağlar arasındadır.

Serpme Balık Ağı

Serpme balık ağı çeşitlerinin her balık avına uygun olması bu ağların tercih edilmesini sağlar. Pek çok ağ çeşidi vardır. Bu ağ çeşitleri büzmeli, cepli, çarmıklı ve sade serpmeler olarak çeşitlere ayrılırlar. Büzmeli ağlar kumlu ve derin bölgelerde tercih edilir. Tek parça olarak üretilen cepli ağlar taşlık alanlarda bulunan dere, göl ve deniz kıyılarında kullanılır.

Çarmıklı ağ denilen çeşit ise 2 parçadan yapılarak birleştirilen bir ağ çeşididir. Çarmıklı ağ en fazla derin sularda kullanılır. Sade serpme ağın özelliği çekme ipi bulunmasıdır. Bu çekme ipi sayesinde balıklar kıyıya daha çabuk çekilerek getirilir. 6 kg serpme fiyatları ağ çeşitlerine göre değişir.

6 Kg Serpme Fiyatları

6 Kg Serpme Fiyatları

09.01.2022
447