5 Kiloluk Serpme Fiyatları

5 Kiloluk Serpme Fiyatları

5 kiloluk serpme fiyatları ağların bazı özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. 5 kiloluk serpmeler, el örgüsü, misina, makine ve benzeri imalat özellikleriyle satışa sunularak, değişken fiyatlara ayrılır.

Bunun yanı sıra ağların kaliteli yapıda olması ve iplerin nitelikleri de önemlidir. Kişiler ihtiyaçları doğrultusunda balık ağı tercihlerini 5 kiloluktan yana kullanabileceği gibi aynı zamanda ip özelliklerini de kendileri belirleyebilir.

Serpme fiyatları 5 kiloluk ağlarda belli oranlarda satışa sunulmaktadır. Örnek vermek gerekirse, 1. Sınıf iplerden örülmüş el örgüleri, diğer ürünlere göre daha pahalı olacaktır. Fakat hazır ve makine örgüsü ağlar, daha uygun fiyatlarda satışı sağlanan ürünlerdir. Bu yüzden serpme ağ fiyatları ihtiyaçlar doğrultusunda değişkenlik gösterebilir.

5 kiloluk serpme fiyatları ve çeşitleri

5 kiloluk serpme fiyatları model seçeneklerine göre değişen ağlardır. Modeller arasında, serpme ağ, misina ağ, büzgülü ağ, çarmıklı ağ, makine örgüsü, el örgüsü, kurşunlu ve benzeri seçenekler bulunmaktadır. Modeller tamamen suyun özelliğine, ihtiyaç durumuna ve yakalanacak balığın türüne uygun belirlenmektedir.

Serpme ağ modellerinde 5 kiloluk ürün tercih edenler, genellikle derin sularda atmak için kullanabilirler. İsteğe bağlı olarak üstte sıralanan modellerden tercih edilebilir. Aynı zamanda ağların kullanım ve tekniksel özellikleri de kullanım alanlarına göre alınabilir. Örneğin, ağların göz açıklıkları balıkların büyüklüklerine ya da küçüklüklerine göre değişkenlik gösterir.

5 kiloluk serpme fiyatları ve modelleri

5 kiloluk serpme fiyatları her zaman farklı oranlarda balık severlere sunulur. Çünkü her ürünün özelliği farklıdır. Balık avcılığı için 5 kiloluk seçeneği tercih eden kişiler, bu ürünler ile farklı özelliklerdeki balıkları avlayabilirler. Bu ürünler, deniz, dere, göl, ırmak gibi sularda farklı farklı avcılık işleminin yapılmasına yardımcı olur.

5 kiloluk serpme fiyatları ip numaraları yönünden de farklı kalınlıklara ve inceliklere göre değişkenlik gösterir. Balık avlama işlemi yapılırken, su üstü özelliklerinin yanı sıra su altı yapısı da oldukça önemlidir. Su derinliği, sığlığı ve ağın atılacağı alanlar balık avcılığında çok önemlidir. Bu ağları su tipine ve balık özelliğine göre seçerek istenilen alanda avcılık yapabilmek mümkündür.

5 kiloluk serpme fiyatları ve çeşitleri web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

5 kiloluk serpme fiyatları

5 kiloluk serpme fiyatları

08.01.2022
142