4 Kg Serpme Fiyatları

4 Kg Serpme Fiyatları

4 kg serpme fiyatları her cebe uygun bir fiyat aralığına sahiptir.

4 kg olan bu ağ genellikle balıkçılar dışında balık tutmayı seven kişilerce de çok kullanılır. 4 kg olan bu serpme ağlar küçük olsalar da balık tutmayı işlevsel bir hale dönüştürürler.

Serpme ağ alanında sadece 4 kg değil 5, 6 ve 7 kg olacak şekilde değişiklik gösterir. Derin denizlerde en tehlikeli alanlarda bile rahatlıkla kullanılır. Ağ dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için çekim aşamasında ağırlığa bağlı olarak yırtılma yaşanmaz. Su altında renginde değişim ya da tahriş olma durumu meydana gelmez. Hareketli olan sulak alanlarda bile kullanıma elverişlidir.

Özel İşlemeli Serpme Ağlar

Özel işlemeli olan 4 kg serpme fiyatları bakımından da elverişli bir ağdır. Bu ağlar elle yapılan örgü işleminden geçer. Fabrika üretimine sahip değildir. Bu da ağın dayanıklılığını daha çok arttırır. El emeği olan bu ağ modeli sıkı bir iplik yapısı ile ortaya konur.

Serpme fiyatları her cebe uygun olan bir gelişim ortaya koyar. Bu ağ modeli çift katlı bir iplikle üretilir. Naylon ve liften yapılan serpme ağlar her türlü darbeye karşı dayanıklılık ortaya koyar. İplik yapısında zamanla incelme de meydana gelmez. Elle yapılan anlık hareketlerle de genişleme durumu meydana gelmez.

Sağlam Yapısı ile Serpme Ağlar

4 kg serpme fiyatları sağlam bir yapıya sahip olduğu için kolaylıkla tahriş olmaz. Tehlikeli olan deniz canlılarına karşı bile dayanıklılığı öne çıkar. Balıkçılar tarafından en çok tercih edilen ağlardan birini oluşturur. Dalgalı denizlerde bile rahatlıkla kullanılır. Özel bir işçilikten geçen bu ağlar akarsudan göllere kadar birçok alanda tercih edilebilir.

4 kg serpme fiyatları ve Serpme ağ fiyatları da piyasadaki fiyat aralığına eş değer bir gelişime sahiptir. Bu ağlar denizdeki birçok canlının tutulması için elverişlidir. Özellikle balık tutma konusunda fikri olmayan kişiler için bile rahatlıkla tercih edilir. 4 kg serpme fiyatları ve Serpme balık ağı ile denizde büyük bir alanı kaplayan bir ağ kullanıcılara sunulur. Serpme ağ ile balık tutmak pratik bir hale dönüşür.

4 Kg Serpme Fiyatları

4 Kg Serpme Fiyatları

10.01.2022
234