4 Kg Serpme Ağ

4 Kg Serpme Ağ

4 kg serpme ağ, serpme balık ağları türleri arasında en küçük ağırlığa sahip olan bir serpme ağı avlanma aracıdır.

Serpme Ağ Fiyatları

Bu serpme ağ, avlanma amacı dışında hobi amaçlı balık tutan bireyler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu ağlar, ağırlıklarının az olmasından dolayı da taşıma konusunda sorun oluşturmazlar.

Serpme balık ağı, günümüzde balık tutmak için çok az bir efor gerektirmesi ve oldukça verimli bir balıkçılık deneyimi sağlaması nedeniyle balıkçıların ve bireylerin favori ürünü arasında yer alır. Ayrıca bu serpme balık ağların ağırlıkları ve boyutları arttıkça daha dayanıklı bir hale gelmektedir. 4 kg serpme ağlar ise nehir gibi daha sakin su alanlarında tercih edildiği için dayanıklılık açısından da oldukça verimli avlanma araçlarıdır.

Serpme Ağ Özellikleri

Bireyler ve balıkçılar tarafından tercih edilen serpme balık ağı, en düşük ağırlık olarak 4 kg üzerinden satışa sunulur. Bu ağlar oldukça sağlamdır ve taşıma açısından bireylere kolaylık sağlar. Bu nedenle günümüzde bireyler ve balıkçılar tarafından balık yakalamak ve hobi amacıyla sıklıkla tercih edilir.

4 kg serpme ağ, hobi ve avlanma amaçlı kullanılan bir balıkçılık ürünüdür. Bu serpme ağ, 4 kg ağırlığında ve 22-32 mm göz açıklığındadır. Bu ağın göz sayısı 450 ve üretildiği ip numarası 9’dur. Bu ağın 9 numara naylon ipten üretilmesi ise ağa sağlamlık kazandırır. 5 kg serpme ağ, 14 mm- 17 mm- 20 mm olmak üzere üç ana bölümden oluşur ve etek boyu uzunluğu ise ortalama olarak 20-35 cm’dir.

Serpme Ağ Fiyatları

Günümüzde serpme ağ fiyatları, ağların özellikleri ve fonksiyonlarına göre değişir. Bu nedenle 4 kg serpme ağ almak isteyen tüm bireylerin satın almadan önceden fiyat araştırması yapması gerekir.

Serpme balık ağların balıkçılık alanında kullanılan çok fazla çeşidi bulunur. Bunlardan biri olan 65 kg serpme ağın diğer ağlara göre ağırlığı azdır ve belirli bir balık türlerini yakalamayı sağlar.

4 kg serpme ağın ağırlığının az olmasından dolayı fiyatı da daha uygundur. Bu nedenle bireyler ve balıkçıları tarafından daha çok tercih edilirler. Ayrıca 4 kg balık serpme ağlar herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Balık tutma konusunda da herhangi bir sıkıntı oluşturmayan 4 kg serpme ağlar, uygun serpme fiyatları nedeniyle sık tercih edilmektedir.

4 Kg Serpme Ağ

4 Kg Serpme Ağ

15.01.2022
341