4 Kg Serpme Ağ Fiyatları

87
4 Kg Serpme Ağ Fiyatları

4 Kg Serpme Ağ Fiyatları

4 kg serpme ağ fiyatları ağın kilosuna göre değişir. Yani ağın kilosu büyüdükçe fiyatı da büyür.

Serpme Balık Ağları

Serpme ağlar dayanıklı bir özelliğe sahiptir. Uzun süre yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Ağa yakalanan balıklar özellikle ağın kalın iplikleri sayesinde kurtulamazlar. Bu iplikler kesici olmayan ama sert bir yapıya sahip olan ipliklerdir.

4 Kg Serpme Ağ Fiyatları ağın kilo bazında değişmesine neden olsa da oldukça uygun bir dağılım sergiler. Serpme ağlar göze küçük olarak gelse de denizde açıldıkları anda 11 metre kareyi bulacak bir alana yayılırlar. Bu da ağın oldukça fazla balık tutmasını sağlar. Ağın içinde çok balık olduğu zaman çekim işi biraz zor olabilir. Ancak ağı çekerken gözeneklerin yırtılması söz konusu olmaz.

4 kg serpme ağ fiyatları sadece fiyat açısından değil kullanım açısından da güvenilir bir yapıya sahiptir. Serpme ağda kullanılan iplik çift kata varan geçirgen bir yapıya sahiptir. Böylece kopma durumu yaşanmaz. Bu da ağın uzun süreli kullanımını destekler.

Mevcut olan serpme fiyatları da cebi yormayacak şekilde bir gelişime sahiptir. Bu ağlar sığ olmayan denizlerde bile balık tutmayı işlevsel bir hale dönüştürür. Ağın iplikleri su altında şeffaf bir yapıya dönüştüğü için balıklar ağa kolayca yakalanır. Ağ su altında genişlese de gözeneklerde büyüme olmaz. Bu da küçük balıkların kaçmasını engellemede yardımcı olur.

Kullanışlı 4 kg serpme ağ fiyatları

4 kg serpme ağ fiyatları kullanışlı bir yapıya sahiptir. Denizlerde ağın halat kısmından tutularak suya bırakılır. Çekme aşamasında da yine ağın halat ipliği tutularak çekilir. Onlarca balık ağı içinde ezilmeden çekilir. Bu ağlar elastik bir gövdeye sahip oldukları için rahat bir kullanım ortaya koyarlar.

Serpme ağ fiyatları alım aşamasında kullanıcıyı yormaz. Bu ağlar göllerden nehirlere ve denizlere kadar her alanda rahatlıkla kullanılır. Serpme balık ağı ile balık tutma konusunda en acemi olan kişiler bile rahatlıkla bu işlemi gerçekleştirir. Çünkü ağlar balık tutma konusunda her türlü donanıma sahiptir. Bunun dışında kullanıcı pek fazla bir şey yapmaya gerek duymaz.

4 Kg Serpme Ağ Fiyatları

4 Kg Serpme Ağ Fiyatları

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.