3 Kg Serpme Ağ Fiyatları

3 Kg Serpme Ağ Fiyatları

3 Kg serpme ağ fiyatları birçok ağ kullanıcısı tarafından sorgulanmaktadır. Özellikle balık sezonunun faaliyete geçmesi ile birlikte bu işi hem meslek hem de hobi olarak yapan insanların balık tutmak için gerekli ekipmanlara yöneldiği biliniyor. Serpme ağ fiyatları ağların niteliklerine göre değişiklik gösterir. Ağ ağırlığı, boyutu, ham maddesi ve niteliklerine göre farklılaşan fiyatlar temelde ağların kullanıldıkları alanlara göre de değişiklik gösterir. Peki 3 Kg serpme ağ fiyatları nedir? Serpme ağ seçerken neye göre seçim yapmak gerekir.

Serpme Ağ Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Serpme ağ seçerken dikkat edilmesi gereken birden fazla husus bulunmaktadır. Serpme ağ ürünlerini kullanacağınız alana uygun ebatlarda tercih etmelisiniz. Denizde kullanılan serpme ağlar göl gibi küçük alanlarda tam performansı sağlayamazken aynı zamanda gölde kullanılan serpme ağlar da aynı şekilde denizde maksimum balık yakalama imkanını elinizden alır. Serpme ağ seçerken hangi alanda kullanacağınızı daha önceden belirlemiş olmanız gerekir. Deniz gibi büyük alanlarda küçük alanlar için hazırlanmış ağları kullanırsanız bir atışta elde edebileceğiniz maksimum balık sayısına ulaşamadan balık yakalamış olursunuz. Ki bu durum da daha fazla el emeği harcamanıza neden olabilir.

Serpme ağlar açık denizlerde kullanıldığında Amerikan halkalı olan modelleri tercih edilir. Bu ürün ile ağ denizin dibini görmeden balıkçının istediği derinliğe ulaşıp balık yakalamasını olanaklı kılar. Sadece balık ağı olarak değil aynı zamanda teknik kullanım olarak incelenen serpme ağlar tercih edilirken büyüklüğe önem verilmelidir.

3 Kg Serpme Ağ Fiyatları

3 kg serpme ağ fiyatları ağların hangi ham maddeden yapıldığına göre değişiklik gösterir. Bu ağların bazılarının kenarları zincirli olabilirken bazıları da zincirsiz olabilir. İçerdiği ham madde, ağın nitelikleri, ağdaki göz genişliği, ağda bulunan göz sayısı gibi birçok faktöre bağlı olarak değişen serpme ağ fiyatları alıcıların talepleri doğrultusunda hazırlanarak satışa sunulmaktadır. Müşteriler talep ettikleri serpme ağ ürünlerini öncelikli olarak belirlemeli ve sonrasında ağ özelliklerini tamamen belirterek fiyat bilgisi almalıdır. Bütçe dostu 3 Kg serpme ağ ürünleri için müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

3 Kg Serpme Ağ Fiyatları

3 Kg Serpme Ağ Fiyatları

07.01.2022
142